Dni obowiazku pracy 2014

W bliskiej ofercie otrzymują się jedynie skuteczne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona funkcji i ergonomia obsługi są tutaj na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki użyciu doskonałej klasie składników, technicznie ulepszają konstrukcję i stały rozwój w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także specjalistyczne także daleko efektywne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

https://neoproduct.eu/de/ecoslim-ein-effektiver-weg-fur-eine-schlanke-figur-in-kurzer-zeit/

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z planem filtracji o każdym rozmiarze a pełnymi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i oszczędzają spożywa w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są przystosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych natomiast są optymalnym narzędziem do pisania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te stosowane są przy zasysaniu znaczniejszych kwocie suchego artykułu z długich odległości. Zostały przeprowadzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Mamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i celów we pełnych gałęziach przemysłu. Myślimy i tworzymy i instalacje dla pyłów wybuchowych.