Stroj do pracy w przedszkolu

http://pakowarki.pl/produkt/pakowarka-prozniowa-tepro-pp3-3/Maszynka do pakowania próżniowego dwukomorowa - Tepro

Maszyna multivac c100 to pakowarka próżniowa przeznaczona dla maluchów i średnich przedsiębiorstw. Może być ona odczuwana w dalekiego typu sklepach mięsnych, barach, restauracjach, firmach kateringowych, hotelach, szpitalach czy gospodarstwach agroturystycznych.

Typy pakowarek Pakowarka jest czytelna w użyciu, dostępna w mieszkaniu czystości. Urządzenie jest wyprodukowane ze byliśmy szlachetnej zapewniającej długą eksploatację. Dzięki dobremu tworzeniu jest w bycie zapewnić bardzo powtarzalne wyniki pakowania. Pakowarki próżniowe są dostępne w dwóch rodzajach. Pierwszy z nich toż pakowarka komorowa. Proces odsysania powietrza podejmuje się tutaj całkowicie w urządzenia. Artykuł jest wkładany całkowicie do pakowarki. Dzięki temu bieg jest gwałtowny i ciągły. Cena worków próżniowych do ostatniego typu pakowarki jest ograniczona. Drugi typ pakowarki próżniowej to pakowarka listwowa. Tutaj produkt spotykam się na zewnątrz urządzenia. Do środka montowana jest właśnie końcówka specjalnego worka. Dzięki temu dodatkowe jest zapakowanie artykułów o gabarytach bardzo wyższych niż urządzenie. Niestety cena worków próżniowych dla tego rozwiązania jest mocno silniejsza niż dla pakowarek komorowych.

Najważniejsze części pakowarki Maszyna multivac c100 to pakowarka o budowie komorowej. Dostarczana na targ przez firmę MULTIVAC, wpływającej na placu od 1961 roku. Najważniejsze zalety urządzenia:

bardzo precyzyjne ustawienia czasu odsysania i pakowania ustawienia pakowania mogą zostać zapamiętane, co przesuwa się na wysoką powtarzalność łatwość obsługi poprzez klawiaturę foliowaną także możliwość precyzyjnej kontroli procesu odsysania powietrza przez szklany wziernik niezawodność - stworzenie ze określeni szlachetnej oraz doskonałej klasy pompy próżniowe łatwość utrzymania czystości dzięki ergonomicznym kształtom, bez zakamarków gdzie potencjalnie może kłaść się brud i zanieczyszczenia duża komora umożliwia wprowadzanie dużego spektrum woreczków i produktów do pakowania niewielka masa - około 50 kilogramów wydajność pompy na poziomie 12 metrów kwadratowych na godzinę.